Kalitemiz

Kalitemiz

Üretimde aktif olan CRYOTEKNİK basınçlı kaplar, Türkiye’nin sektörde önde gelen sanayi şirketlerinden biridir. CRYOTEKNİK çalışanları sayesinde yenilikçilik ve teknolojiye olan tutkumuz her zaman önem arzetmektedir. Sıvılaştırılmış gazların taşınması, depolanması ve kullanılması için çözüm üretme tutkumuz, çok çeşitli sektörlere ve pazarlara geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmamızı sağlar.

CRYOTEKNİK‘in iş güvenliği mevzuatında belirtilen kanun ve kurallara uygun hareket eden kalite yönetim sistemi, şirket faaliyetlerinin vazgeçilmez bir parçası olarak ISO 9001 standartlarını benimsemiştir. Bizim için en önemli şey çalışanlarımızın ve ürünlerimizin güvenliğidir. Kaliteye bağlılık, vazgeçemeyeceğimiz bir tutumumuzdur.

Basınçlı kapların emniyetini, teknik standartlarını ve sürdürülebilirliğini geliştirmek ve iyileştirmek için tüm çabalarımızla gayret göstermekteyiz. Maliyetlerimizi minimumda tutmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak bizim için önemlidir. Kalite Yönetim Sistemimizin arkasındaki sürekli gelişim felsefesi, müşterilerimizin beklentilerini daha iyi karşılamak için hem üretim hem de iş süreçlerimizi geliştirmemizi sağlamaktadır.