cryoteknik

CRYOTEKNİK, 2009 yılında Manisa’nın Karaoğlanlı köyünde faaliyetlerine başlayıp, ilk yıllarında Kriyojenik tank tamiratı ve bu tankların bakımları konusunda hizmet vermiştir.

2011 yılına gelindiğinde ise iş yükü ve hacminde güçlü bir ivme yakalayıp; tüp test ürünleri, tüp paletleri ve basınçlı ekipman imalatı ile sektörün yardımcı elemanlar sekmesinde kendi markası ile yer almaya başladı. Bu dönemde fabrikamızı da Karaoğlanlı’dan yine Manisa’nın Kenan Evren Sanayi Sitesine Taşıdık.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için geçen zaman içerisinde gaz sektörünün lider firmaları ile birlikte çalışmalarımız ve Zafer Kalkınma Ajansı’nın da güçlü desteği ile daha da geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk. Bu gelişmelerle birlikte mevcut ürünlerimize ek olarak 200 lt, 600 lt, 1000 lt’lik taşınabilir kriyojenik tanklar ile 3000 lt’den başlayan sabit Kriyojenik tank imalatlarımız da ürün gamımızdaki yerini almıştır.

Son olarak Manisa-Turgutlu’da 1500 m2 kapalı alanda Kriyojenik Endüstrisinin gerekliliği olan en son ve yenilikçi teknolojileri kullanarak ve üreterek çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz.